MĒS SVEICAM JŪS!

LAIPNI LŪDZAM KOMIKSU UN MANGA PASAULĒ!

Mēs esam izveidojuši šo mājas lapu, lai atvieglotu komiksu un manga meklēšanu un pirkšanu krievu un angļu valodā ikviena Latvijas un Eiropas “stūra” iedzīvotājiem. Cilvēkiem, kas kaislīgi дno komiksu grāmatām un tie, kas tikai sāka savu ceļu uz grafisko romānu un izklaides pasauli. Mēs neesam vienaldzīgi pret mūsu darbu, jo mēs paši uzaugām uz komiksiem, mēs mīlam un lasām komiksus pastāvīgi. Mēs vienmēr cenšamies izdarīt tā, lai visi jauninājumi parādās mūsu veikala plauktos cik drīz vien iespējams, un cenas joprojām ir pieejamas. Mēs vēlamies, lai pēc iespējas vairāk cilvēku atbrīvotos no stereotipiem, ko „komiksi ir tikai bērniem” un “komiksi - tas nav nopietni”, cenšoties iesaistīt visus apkārt esošus cilvēkus un atklāt jaunus šāda veida literatūras un vizuālās mākslas aspektus.

IZVĒLIES LABĀKO!

KO MĒS VARAM PIEDĀVĀT ?

Komiksi nav tikai stāsti par super varoņiem. Tie ir stāsti, kas piepildīti ar dziļu jēgu un morāli, literatūras un mākslas simbioze. Viņi uztver lasītāju no pirmās sekundes un pilnībā iesaista milzīgā fantastiska pasaulē. COMICS.LV būs jūsu ceļvedis šajā brīnišķīgaja pasaulē!

Mūsu plauktos jūs atradīsiet komiksus no populārākajiem izdevējiem MARVEL un DC, grafiskos romānus no mūsu laika lielākajiem autoriem, piemēram, Neil Gaiman un Alan Moore, kā arī autora komiksi no neatkarīgiem izdevējiem. Un lielisks papildinājums būs liels skaits interesantu preču un citu unikālu produktu.

JAUNAS PRECES

PĒDĒJIE IENĀKUMI

REKOMENDĒJAM

MĒS IESĀKAM

ZIŅAS

PĒDĒJĀS ZIŅAS